Olimpiados

Mokomųjų dalykų savivaldybės olimpiadų ir konkursų rezultatai

2021-2022 mokslo metai

Geografijos olimpiada 7-8 klasių mokiniams

Geografijos olimpiada 7-8 klasių mokiniams 

 

Dalyvių skaičius/

dalyvavusių šalies etape skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė

Mokykla

Klasė

Laimėta vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Laimėta vieta

27

Šalis – 2

Mantas Stankūnas

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija

7

I

Nijolė  Birštonienė

III

Jogailė Stankūnaitė

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija

8

II

Nijolė  Birštonienė

 

Tadas Mačiunskas

Marijampolės marijonų gimnazija

8

III

Gintautas Žimaila

 

Geografijos olimpiada 9-12/I-IV gimnazijos klasių mokiniams II

Geografijos olimpiada 9-12/I-IV gimnazijos klasių mokiniams II 

Šalies etapas

Dalyvių skaičius/

dalyvavusių šalies etape skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė

Mokykla

Klasė

Laimėta vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Laimėta vieta

26

Šalis – 2

Arnas Šverčiauskas

 

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

11

I

Marija Paltanavičienė

 

Gytis Lukoševičius

 

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

10

III

Marija Paltanavičienė

 

Erikas Kevalaitis

 

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

9

II

Marija Paltanavičienė

 

Istorijos olimpiada II-IV kl.

Istorijos olimpiada II-IV kl.

 

Dalyvių skaičius/

dalyvavusių šalies etape skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė

Mokykla

Klasė

Laimėta vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Šalies etapas

Savivaldybės etapas – 38

Šalies etapas – 2

Silvija Jusaitė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I

1

V. Žebrauskas

 

Jomantė Jasiulevičiūtė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

I

1

V. Pituškienė

 

Ugnė Makaveckaitė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

I

2

V. Pituškienė

 

Aistė Tamaliūnaitė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I

3

G. Druskienė

 

Mingailė Montvilaitė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I

Padėka

V. Žebrauskas

 

Darius Katinas

Marijonų gimnazija

I

Padėka

L. Grinkienė

 

Laura Pečkauskaitė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I

Padėka

G. Druskienė

 

Ieva Gudaitė

Marijampolės Rygiškių jono gimnazija

II

1

R. Bobinienė

 

Beata Almonaitytė

Marijonų gimnazija

II

2

J. Karpavičienė

 

Julius Jakavonis

Marijampolės Rygiškių jono gimnazija

II

3

G. Druskienė

 

Nojus Savaikaitis

Marijampolės Rygiškių jono gimnazija

II

Padėka

R. Bobinienė

 

Gabija Arcikauskaitė

Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija

II

Padėka

R. Burinskienė

 

Armandas Gucaitis

Marijonų gimnazija

III

1

J. Karpavičienė

 

Matas Maišiukas

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

2

R. Bobinienė

 

Benas Knizikevičius

Marijampolės Sūduvos gimnazija

III

3

V. Pituškienė

 

Agnė Petrauskaitė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

III

Padėka

V. Pituškienė

 

Smiltė Eidukevičiūtė

Šv. Cecilijos gimnazija

III

Padėka

D. Žarskienė

 

Mantvydas Samsanavičius

Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija

IV

1

R. Burinskienė

 

Deivydas Mickus

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

2

D. Žarskienė

 

Dominykas Kumpys

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

3

V. Žebrauskas

 

Juozas Kadusauskas

Marijonų gimnazija

IV

Padėka

L. Grinkienė

 

Evaldas Paltanavičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

Padėka

V. Žebrauskas

 

5-8 klasių mokinių STEAM (gamtos mokslų biologijos)

5-8 klasių mokinių STEAM (gamtos mokslų biologijos)

 

Dalyvių skaičius/

Dalyvių skaičius Šalies etapas

Laimėtojo vardas, pavardė

Mokykla

Klasė

Laimėta vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Šalies etapas

33

Šalies – 4

 

Ignas Beniulis

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija

6

1

A.Motūzienė

 

Simonas Šnipaitis

Marijampolės marijonų gimnazija

6

2

D. Uckienė

 

Tadas Sakalauskas

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija

6

2

A.Motūzienė

 

Kernius Akelis

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija

5

3

R. Dijokienė

 

Ieva Samušytė

Marijampolės marijonų gimnazija

8

1

J. Barabanovienė

 

Mantas Stankūnas

Marijampolės R. Stankevičiaus progimnazija

7

2

A.Motūzienė

 

Joris Kuralavičius

Marijampolės marijonų gimnazija

7

3

J. Barabanovienė

 

Gabija Andziulevičiūtė

Marijampolės marijonų gimnazija

8

3

J. Barabanovienė

 

Gerda Stralkutė

Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija

8

3

S. Dzimijonienė

 

5-8 klasių mokinių BIOLOGIJA

5-8 klasių mokinių BIOLOGIJA

 

Dalyvių skaičius/

dalyvavusių šalies etape skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė

Mokykla

Klasė

Laimėta vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Šalies etapas

49

Šalies – 0

Vytautas Kundreckas

Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla

5

I

L. Morkūnienė

 

Justas Kučinskas

Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija

5

II

O. Venckūnaitė

 

Pija Paulevičiūtė

Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija

5

III

S. Kukukienė

 

Goda Kričenaitė

Marijampolės marijonų gimnazija

5

III

J. Barabanovienė

 

Viltė Valinčiūtė

Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija

5

Padėka

O. Venckūnaitė

 

Ignas Beniulis

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija

6

I

A.Motūzienė

 

Edvinas Sungur

Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija

6

II

S. Kukukienė

 

Vaidotas Vingelis

Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija

6

II

S. Kukukienė

 

Greta Simanauskaitė

Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija

6

III

O. Venckūnaitė

 

Evita Kaminickaitė

Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija

6

III

O. Venckūnaitė

 

Emilis Arakelyan

Marijampolės Petro Armino progimnazija

6

Padėka

K. Vėlyvienė

 

Joris Kuralavičius

Marijampolės marijonų gimnazija

7

I

J. Barabanovienė

 

Mantas Stankūnas

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija

7

I

A.Motūzienė

 

Gustas Žukauskas

Marijampolės marijonų gimnazija

7

II

J. Barabanovienė

 

Viltė Vyšniauskaitė

Marijampolės marijonų gimnazija

7

III

J. Barabanovienė

 

Justas Spudys

Marijampolės Petro Armino progimnazija

7

Padėka

K. Vėlyvienė

 

Goda Vaišnytė

Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija

8

I

A.Taputienė

 

Rūta Ramanauskaitė

Marijampolės marijonų gimnazija

8

II

J. Barabanovienė

 

Mėta Bivainytė

Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija

8

II

S. Kukukienė

 

Alina Suyenova

Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija

8

II

S. Kukukienė

 

Airidas Šlekaitis

Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija

8

II

A.Taputienė

 

Gabriela Bielskaitė

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija

8

II

R. Dijokienė

 

Gerda Stralkutė

Marijampolės sav.Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija

8

III

S. Dzimijonienė

 

Ieva Samušytė

Marijampolės marijonų gimnazija

8

Padėka

J. Barabanovienė

 

Gabija Andziulevičiūtė

Marijampolės marijonų gimnazija

8

Padėka

J. Barabanovienė

 

Fizikos olimpiada

Fizikos olimpiada

 

Dalyvių skaičius/

dalyvavusių šalies etape skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė

Mokykla

Klasė

Laimėta vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Šalies etapas

Savivaldybės

Etapas-31

Šalies etapas

0

Mantas Matusevičius

Marijonų gimnazija

I

1

Rasa Motūzaitė

 

Erikas Kėvelaitis

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I

2

I. Skamarakienė

 

Elinga Rudzinskaitė

Marijonų gimnazija

I

3

R. Motūzaitė

 

Silvija Jusaitė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I

Padėka

I. Skamarakienė

 

Danielė Šalaševičiūtė

Marijonų gimnazija

II

1

R. Motūzaitė

 

Ieva Gudaitytė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II

2

V. Venckūnas

 

Gytis Lukoševičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II

3

S. Survilienė

 

Nojus Okleiteris

Marijonų gimnazija

II

Padėka

R. Motūzaitė

 

Paulius Petrikaitis

Marijonų gimnazija

III

1

R. Motūzaitė

 

Emilijus Simanavičius

Marijonų gimnazija

III

2

R. Motūzaitė

 

Domas Stagniūnas

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

3

V. Venckūnas

 

Povilas Žvirblis

Marijonų gimnazija

IV

1

R. Motūzaitė

 

Airidas Leonavičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

2

S. Survilienė

 

Domantas Grigaravičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

3

S. Survilienė

 

Armandas Leonavičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

3

S. Survilienė

 

Juozas Kadusauskas

Marijonų gimnazija

IV

Padėka

R. Motūzaitė

 

Filosofijos olimpiada 9-12/I-IV gimnazijos klasių mokiniams

Filosofijos olimpiada 9-12/I-IV gimnazijos klasių mokiniams

Šalies etapas

Dalyvių skaičius/

dalyvavusių šalies etape skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė

Mokykla

Klasė

Laimėta vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Laimėta vieta

 

Saulė Rūtelionytė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II

Pateko į II turą

Ilona Akelaitienė

I

Mingailė Krušinskaitė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II

Pateko į II turą

Ilona Akelaitienė

 

Žilvinas Venclova

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

Pateko į II turą

Ilona Akelaitienė

 

Technologijų olimpiada 7-12/I-IV gimnazijos klasių mokiniams

Technologijų olimpiada 7-12/I-IV gimnazijos klasių mokiniams

Šalies etapas

Dalyvių skaičius/

dalyvavusių šalies etape skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė

Mokykla

Klasė

Laimėta vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Laimėta vieta

 25

Šalies -3

 

Laura Tabaraitė

Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija

8

I

Aušra Slančiauskaitė

 

Ieva Sakalauskaitė

Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija

7

II

Rūta Vaitonienė

 

Justina Milončiūtė

Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija

7

III

Audronė Albertynė

 

Evita Čekauskaitė

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija

7

III

Rita Dijokienė

 

Enrika Enzelaitytė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I

I

Rūta Marčiulaitienė

 

Ieva Lekeckaitė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II

II

Rūta Marčiulaitienė

 

Skaistė Slankauskaitė

Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija

I

III

Rūta Vaitonienė

 

Viktorija Girdauskaitė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

II

III

Alma Čeplinskienė

 

Lukas Ručinskas

Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija

8

I

Antanas Karalius

 

Matas Vencius

Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla

7

II

Anicetas Launikonis

 

Normantas Lepšys

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II

I

Algimantas Avulis

 

Titas Mockevičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II

II

Algimantas Avulis

 

Martynas Kasiulis

Marijampolės Sūduvos gimnazija

I

III

Edmantas Kraukšlys

 

Tomas Blažiulionis

Marijampolės Sūduvos gimnazija

II

III

Edmantas Kraukšlys

 

 

Lina Meškelevičiūtė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

III

I

Alma Čeplinskienė

 

 

Smiltė Eidukevičiūtė

Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija

III

II

Rūta Vaitonienė

 

PRADINUKŲ (3-4 kl.) matematikos olimpiada

PRADINUKŲ (3-4 kl.) matematikos olimpiada

 

Dalyvių skaičius/

dalyvavusių šalies etape skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė

Mokykla

Klasė

Laimėta vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Šalies etapas

 45

Šalies – 6

 

Šarūnas Norkeliūnas

Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija

3

I

Liuba Stankevičienė

 

Matas Duoblys

Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija

3

I

Liuba Stankevičienė

 

Ignas Matusevičius

Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija

3

II

Jūratė Balaikienė

 

Aleksandra Šalaševičiūtė

Marijampolės marijonų gimnazija

3

III

Jolanta Mikulienė

 

Arnas Stachnevičius

Marijampolės „Saulės“ pradinė mokykla

4

I

Dženeta Ambrazevičienė

 

Benas Jablonskis

Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija

4

I

Daiva Bingelienė

 

Simonas Launikonis

Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija

4

II

Zita Marcinkevičienė

 

Žygimantas Austinskas

Marijampolės marijonų gimnazija

4

III

Laura Vilkelienė

 

Ekonomikos ir verslo olimpiada

Ekonomikos ir verslo olimpiada

Šalies etapas

Dalyvių skaičius/

dalyvavusių šalies etape skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė

Mokykla

Klasė

Laimėta vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Laimėta vieta

12

Šalies –

Austėja Ižganaitė

Šakių “Žiburio” gimnazija

III

I vieta

D. Palukaitienė

 

Maikas Mureika

Marijampolės marijonų gimnazija

IV

II vieta

L. Mieldažytė

 

Tadas Stanaitis

Šakių “Žiburio” gimnazija

III

III vieta

D. Palukaitienė

 

Dailės olimpiada 9-12/I-IV klasių mokiniams

 Dailės olimpiada 9-12/I-IV klasių mokiniams

 

Dalyvių skaičius/

dalyvavusių šalies etape skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė

Mokykla

Klasė

Laimėta vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Šalies etapas

 7

Šalies – 1

 

Joris Pauliukaitis

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II

I

Zita Kisielienė

 

Orinta Leškevičiūtė

Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija

I

II

Jolita Bičkienė

 

Ieva Gaižutytė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

III

Zita Kisielienė

 

Roberta Rudminaitė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

IV

III

Loreta Žaliauskienė

 

Meninio skaitymo konkursas

Meninio skaitymo konkursas

Regioninis ir/ar

šalies etapas

Dalyvių skaičius/

dalyvavusių šalies etape skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė

Mokykla

Klasė

Laimėta vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Laimėta vieta

23

Regioninis – 2

Augustas Rimavičius

Marijampolės marijonų gimnazija

7

1

Zita Krukonienė

 III vieta

(regioniniame etape)

Emili Andrulionytė

Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija

5

2

Liucija Maurušaitienė

 

Ainė Pečiulytė

Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla

8

3

Remigija Taurokienė

 

Morta Smelstoriūtė

Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija

7

3

Jurgita Vaučeskaitė

 

Mantvydas Samsanavičius

Marijampolės sav. Igliaukos

Anzelmo Matučio gimnazija

III

1

Aušra Brusokienė

 

Titas Mockevičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II

2

Kristina Jasinskienė

 

Mindaugas Mažeika

Marijampolės sav. Igliaukos

Anzelmo Matučio gimnazija

IV

3

Aušra Brusokienė

 

Lina Meškelevičiūtė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

III

3

Reda Benevičienė

 

Rusų kalbos olimpiada 10-11/1I/ III gimnazijos klasių mokiniams

Rusų kalbos olimpiada 10-11/1I/ III gimnazijos klasių mokiniams

 

Dalyvių skaičius/

dalyvavusių šalies etape skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė

Mokykla

Klasė

Laimėta vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Šalies etapas

9

Šalies – 1

Daina Saulytė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

1

Rima Šapokienė

 

Toma Lygaitytė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II

2

Vida Ūsienė

 

Lukas Kiselevskis

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II

3

Vida Ūsienė

 

Anglų kalbos konkursas 9-10/1/ II gimnazijos klasių mokiniams

Anglų kalbos konkursas 9-10/1/ II gimnazijos klasių mokiniams

 

Dalyvių skaičius/

dalyvavusių šalies etape skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė

Mokykla

Klasė

Laimėta vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Šalies etapas

13

Šalies – 2

Alvija Andriukaitytė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

II

1

Inga Jurčikonytė-Kaminskienė

 

Goda Šmulkštytė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II

2

Aušra Kapsevičienė

 

Danielė Šalaševičiūtė

Marijampolės marijonų gimnazija

II

3

Raimonda Rudzinskienė

 

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Šalies etapas

Dalyvių skaičius/

dalyvavusių šalies etape skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė

Mokykla

Klasė

Laimėta vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Laimėta vieta

17

Šalies – 2

Gabrielė Lingytė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II

1

Violeta Žebrauskienė

 

Kamilė Galinytė

Marijampolės marijonų gimnazija

II

2

Zita Krukonienė

 

Erikas Kėvelaitis

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I

3

Juozas Rožas

 

Mingailė Montvilaitė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I

3

Juozas Rožas

 

Smiltė Eidukevičiūtė

Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija

III

1

Ilona Martinaitienė

 

Ugnė Milišauskaitė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

2

Juozas Rožas

 

Gustas Mickus

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

3

Juozas Rožas

 

Jaunųjų filologų konkursas

Jaunųjų filologų konkursas

 

Dalyvių skaičius/

dalyvavusių šalies etape skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė

Mokykla

Klasė

Laimėta vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Šalies etapas

18

Šalies – 6

Saulė Kraptavičiūtė

Marijampolės šv.Cecilijos gimnazija

7

1 (prozos sekcija)

Ilona Martinaitienė

 

Rugilė Kralikaitė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

III

2 (prozos sekcija)

Virginija Zabilevičienė

 

Jovilė Bielevičiūtė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

I

2 (poezijos sekcija)

Kristina Rudzevičienė

 

Aura Žarnauskaitė

Marijampolės šv.Cecilijos gimnazija

III

2 (poezijos sekcija)

Ilona Martinaitienė

 

Ieva Gudaitytė

Marijampolės Rygiškių Jono g-ja

II

1 (publicistikos ir esė sekcija)

Regina Dilienė

III vieta

Titas Mockevičius

Marijampolės Rygiškių Jono g-ja

II

2 (publicistikos ir esė sekcija)

Kristina Jasinskienė

 

Klaudija Paužaitė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

I

3 (publicistikos ir esė sekcija)

Laimutė Kraukšlienė

 

Gustė Spudytė

Marijampolės Rygiškių Jono g-ja

IV

1  (literatūros mokslo ir kritikos sekcija)

Violeta Žebrauskienė

 

Evaldas Paltanavičius

Marijampolės Rygiškių Jono g-ja

IV

2 (literatūros mokslo ir kritikos sekcija)

Violeta Žebrauskienė

 

Dovilė Lipnevičiūtė

Marijampolės Rygiškių Jono g-ja

IV

2 (literatūros mokslo ir kritikos sekcija)

Violeta Žebrauskienė

 
 

Gabrielė Urbaitytė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

II

1 (vertimų sekcija)

Virginija Gurevičienė ir Jūratė Rudminienė

 
 

Evelina Bartišiūtė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

IV

2 (vertimų sekcija)

Virginija Gurevičienė ir Inga Jurčikonytė-Kaminskienė

 
 

Kamilė Seiliūtė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

III

3 (vertimų sekcija)

Jūratė Vosylienė ir Inga Jurčikonytė-Kaminskienė

 

Matematikos olimpiada

Matematikos olimpiada

 

Dalyvių skaičius/

dalyvavusių šalies etape skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė

Mokykla

Klasė

Laimėta vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Šalies etapas

Savivaldybės

Etapas – 43

Šalies etapas – 1

Tomas Čerkus

Rygiškių Jono gimnazija

I

I

Vilija Sabulienė

 

Silvija Jusaitytė

Rygiškių Jono gimnazija

I

I

Vilija Sabulienė

 

Elinga Rudzinskaitė

Marijonų gimnazija

I

II

Audronė Gudauskienė

 

Erikas Kėvelaitis

Rygiškių Jono gimnazija

I

III

Vilija Sabulienė

 

Lukas Grubis

Sūduvos gimnazija

I

III

Lina Strumskienė

 

Danielė Šalaševičiūtė

Marijonų gimnazija

II

I

Audronė Gudauskienė

 

Ieva Lekeckaitė

Rygiškių Jono gimnazija

II

II

Asta Martinkienė

 

Adrija Jasaitytė

Rygiškių Jono gimnazija

II

III

Daiva Noreikienė

 

Gustas Mickus

Rygiškių Jono gimnazija

III

I

Daiva Noreikienė

+

Matas Maišiukas

Rygiškių Jono gimnazija

III

I

Eglė Danielienė

 

Juventa Merkelytė

Rygiškių Jono gimnazija

III

II

Daiva Noreikienė

 

Paulius Petrikaitis

Marijonų gimnazija

III

III

Aušra Beinakareitienė

 

Justė Auštraitė

Marijonų gimnazija

III

III

Aušra Beinakareitienė

 

Denis Pečiokas

Rygiškių Jono gimnazija

III

III

Daiva Noreikienė

 

Marius Lelešius

Rygiškių Jono gimnazija

III

Padėka

Eglė Danielienė

 

Deimantė Juozupaitytė

Rygiškių Jono gimnazija

III

Padėka

Eglė Danielienė

 

Agnė Žitkauskaitė

Rygiškių Jono gimnazija

IV

I

Eglė Danielienė

 

Nojus Skirkevičius

Marijonų gimnazija

IV

II

Audronė Gudauskienė

 

Domantas Grigaravičius

Rygiškių Jono gimnazija

IV

III

Eglė Danielienė

 

Rokas Migauskas

Rygiškių Jono gimnazija

IV

Padėka

Eglė Danielienė

 

Mantas Kudrevičius

Rygiškių Jono gimnazija

IV

Padėka

Eglė Danielienė

 

Armandas Leonavičius

Rygiškių Jono gimnazija

IV

Padėka

Eglė Danielienė

 

Informatikos olimpiada

 INFORMATIKos olimpiada

 

Dalyvių skaičius/

dalyvavusių šalies etape skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė

Mokykla

Klasė

Laimėta vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Šalies etapas

20

Šalies

I etapas – 7

II etapas – 3

Airidas Leonavičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

I

Sigitas Kireilis

 

Armandas Leonavičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

I

Sigitas Kireilis

 

Nojus Skirkevičius

Marijampolės marijonų gimnazija

IV

II

Lina Rentelienė

 

Džiugas Maceikonis

Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija

IV

III

Vytuolis Širvaitis

 

Gustas Mickus

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

I

Jolanta Rutkauskienė

II

Armandas Abramavičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

II

Daiva Liaukuvienė

 

Žilvinas Venclova

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

III

Jolanta Rutkauskienė

 

Domas Baliūnas

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II

I

Jolanta Rutkauskienė

 

Mantas Gaižutis

Marijampolės Sūduvos gimnazija

II

II

Vytuolis Širvaitis

 

Lukas Grubis

Marijampolės Sūduvos gimnazija

I

I

Justinas Deveikis

 

Joris Kuralavičius

Marijampolės marijonų gimnazija

7

II

Lina Rentelienė

 

Etninės kultūros olimpiada

Etninės kultūros olimpiada

 

Dalyvių skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė

Mokykla

Klasė

Laimėta vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Šalies etapas

3

Titas Mockevičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II gim. kl.,

I

Romutė Straigienė

 

Lukas Cikana

Marijampolės Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija

II gim. kl.,

II

Irma Stražnickaitė

 

Šarūnas Mikšys

Marijampolės Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija

II gim. kl.,

III

Irma Stražnickaitė

 

Anglų kalbos olimpiada

Anglų kalbos olimpiada 11/ III gimnazijos klasių mokiniams

 

Dalyvių skaičius/

dalyvavusių šalies etape skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė

Mokykla

Klasė

Laimėta vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Šalies etapas

14

Šalies – 2

Justė Auštraitė

Marijampolės marijonų gimnazija

11

1

Raimonda Rudzinskienė

 

Gustas Mickus

Marijampolės Rygiškių Jono g-ja

11

2

Kristina Kirvaitienė

 

Gabrielė Draugelytė

Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija

11

3

Inga Jočionienė

 

Chemijos olimpiada

Chemijos olimpiada

 

Dalyvių skaičius/

dalyvavusių šalies etape skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė

Mokykla

Klasė

Laimėta vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Šalies etapas

Sav. etapas – 34

Šalies – 8

Erikas Kėvelaitis

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I

1

Vilma Mikalainytė

 

Ūla Miknaitytė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I

2

Vilma Mikalainytė

 

Mingailė Montvilaitė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I

3

Vilma Mikalainytė

 

Gytis Lukoševičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II

1

Vilma Mikalainytė

 

Dovydas Kriaučiūnas

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II

2

Vilma Mikalainytė

 

Eikintas Valiokas

Marijampolės marijonų gimnazija

II

3

Daiva Uckienė

 

Beata Almonaitytė

Marijampolės marijonų gimnazija

II

padėka

Daiva Uckienė

 

Julius Mykolaitis

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

1

Vilma Mikalainytė

 

Gustas Mickus

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

2

Vilma Mikalainytė

 

Justė Auštraitė

Marijampolės marijonų gimnazija

III

3

Daiva Uckienė

 

Agnė Žitkauskaitė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

1

Vilma Mikalainytė

 

Rokas Migauskas

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

2

Vilma Mikalainytė

 

Agnė Vyšniauskaitė

Marijampolės marijonų gimnazija

IV

3

Daiva Uckienė

 

2020-2021 mokslo metai

CHEMIJOS OLIMPIADA (2021-01-07)
Dalyvių skaičius Laimėtojo vardas, pavardė  Mokykla  Klasė  Laimėta vieta  Mokytojo vardas, pavardė 
  36 Marius Danilevičius Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija IV I Vilma Mikalainytė 
Giedrius Mickevičius Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija IV II  Vilma Mikalainytė 
Ignas Lukaševičius Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija IV III Vilma Mikalainytė 
Aistė Drūtytė Marijampolės Sūduvos gimnazija IV IV (padėka) Violeta Januškaitienė
Agnė Žitkauskaitė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija III I Vilma Mikalainytė 
Rokas Migauskas Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija III II Vilma Mikalainytė 
Evaldas Paltanavičius Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija III III Vilma Mikalainytė 
Augustė Majauskaitė Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija III IV (padėka)  Valda Strazdas
Gustas Mickus Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija II I Vilma Mikalainytė
Denis Pečiokas Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija II II Vilma Mikalainytė
Justė Auštraitė Marijampolės marijonų gimnazija II III Daiva Uckienė
Paulius Petrikaitis Marijampolės marijonų gimnazija II IV (padėka) Daiva Uckienė
Ieva Gudaitytė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija I I Vilma Mikalainytė
Gytis Lukoševičius Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija I II Vilma Mikalainytė
Dovydas Kriaučiūnas Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija I III Vilma Mikalainytė
Nojus Okleiteris Marijampolės marijonų gimnazija I IV (padėka) Daiva Uckienė
INFORMATIKOS OLIMPIADA (2020-12-15) Šalies etapas
Dalyvių skaičius Laimėtojo vardas, pavardė  Mokykla  Klasė  Laimėta vieta  Mokytojo vardas, pavardė   Laimėta vieta
    24 Laurynas Jakubauskas Marijampolės marijonų gimnazija IV I Lina Rentelienė  
Ugnius Rinkevičius Marijampolės Sūduvos gimnazija IV II Vytuolis Širvaitis  
Karolis Šeimys Marijampolės Sūduvos gimnazija IV II Vytuolis Širvaitis  
Rokas Bašinskas Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija IV III Sigitas Kireilis  
Airidas Leonavičius Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija III I Sigitas Kireilis  
Armandas Leonavičius Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija III II Sigitas Kireilis  
Nojus Skirkevičius

Marijampolės marijonų gimnazija

III II Lina Rentelienė  
Džiugas Maceikonis

Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija

III III Vytuolis Širvaitis  
Gustas Mickus Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija I-II I Jolanta Rutkauskienė I
Žilvinas Venclova Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija I-II II Jolanta Rutkauskienė  
Mantas Gaižutis Marijampolės Sūduvos gimnazija I-II III Vytuolis Širvaitis  
BIOLOGIJOS OLIMPIADA (2021-01-14)  Šalies etapas
Dalyvių skaičius Laimėtojo vardas, pavardė  Mokykla  Klasė  Laimėta vieta  Mokytojo vardas,  pavardė  Laimėta vieta
  34 Mykolas Kralikas Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija IV I Rasa Čiupkevičienė  
Paulina Adomavičiūtė Marijampolės marijonų gimnazija IV II Jūratė Barabanovienė  
Julija Šnipaitytė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija IV II Rasa Čiupkevičienė  
Ignas Lukaševičius Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija IV III Rasa Čiupkevičienė  
Giedrius Mickevičius Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija IV IV (padėka) Rasa Čiupkevičienė   
Agnė Žitkauskaitė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija III I Rasa Čiupkevičienė II
Kotryna Brusokaitė Marijampolės marijonų gimnazija III II Jūratė Barabanovienė  
Agota Kaminskaitė Marijampolės marijonų gimnazija III III Jūratė Barabanovienė  
Kamilė Račkelytė Marijampolės Sūduvos gimnazija III IV (padėka) Aušrelė Taputienė  
Justė Auštraitė Marijampolės marijonų gimnazija II I Jūratė Barabanovienė  
Ieva Gradavičiūtė Marijampolės marijonų gimnazija II II Jūratė Barabanovienė  
Kristupas Kurminas Marijampolės marijonų gimnazija II III Jūratė Barabanovienė  
Simonas Ambrazevičius Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija II IV (padėka) Rasa Čiupkevičienė  
Milda Ramanauskaitė Marijampolės marijonų gimnazija I I Jūratė Barabanovienė  
Beata Almonaitytė Marijampolės marijonų gimnazija I II Jūratė Barabanovienė  
Viktorija Vanagaitė Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija I III Ilona Prajarienė  
Joris Pauliukaitis Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija I IV (padėka) Rasa Čiupkevičienė  
FIZIKOS OLIMPIADA (2021-01-21)
Dalyvių skaičius Laimėtojo vardas, pavardė  Mokykla  Klasė  Laimėta vieta  Mokytojo vardas, pavardė 
    34 Dovydas Rutkauskas Marijampolės marijonų gimnazija IV I Rasa Motūzaitė
Gabija Samušytė Marijampolės marijonų gimnazija IV II Rasa Motūzaitė
Laurynas Jakubauskas Marijampolės marijonų gimnazija IV III Rasa Motūzaitė
Matas Ardzijauskas Marijampolės marijonų gimnazija IV IV (padėka) Rasa Motūzaitė
Juozas Kadusauskas Marijampolės marijonų gimnazija III I Rasa Motūzaitė 
Airidas Leonavičius Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija III I Sandra Survilienė
Rokas Karosa Marijampolės marijonų gimnazija III II Rasa Motūzaitė
Miglė Liutkevičiūtė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija III III Vidas Venckūnas
Edita Lingytė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija III III Vidas Venckūnas
Auktumis Valiokas Marijampolės marijonų gimnazija III IV (padėka) Rasa Motūzaitė
Adris Beinakaraitis Marijampolės marijonų gimnazija III IV (padėka) Rasa Motūzaitė
Paulius Petrikaitis Marijampolės marijonų gimnazija II I Rasa Motūzaitė
Denis Pečiokas Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija II II Virginija Baliukynienė
Justė Auštraitė Marijampolės marijonų gimnazija II III Rasa Motūzaitė
Lukas Rutkauskas Marijampolės marijonų gimnazija II IV (padėka) Rasa Motūzaitė
Danielė Šalaševičiūtė Marijampolės marijonų gimnazija I I Rasa Motūzaitė
Nojus Okleiteris Marijampolės marijonų gimnazija I II Rasa Motūzaitė
Kamilė Galinytė Marijampolės marijonų gimnazija I III Rasa Motūzaitė
Milda Ramanauskaitė Marijampolės marijonų gimnazija I IV (padėka) Rasa Motūzaitė
MATEMATIKOS OLIMPIADA (2021-01-15)
Dalyvių skaičius Laimėtojo vardas, pavardė  Mokykla  Klasė  Laimėta vieta  Mokytojo vardas, pavardė 
    38 Domantas Gudas Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija IV I Eglė Danielienė
Gabija Samušytė Marijampolės marijonų gimnazija IV II Aušra Beinakaraitienė
Andrius Pucėta Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija IV III Nijolė Matlauskienė
Džiugas Mockus Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija IV IV (padėka) Eglė Danielienė
Agnė Žitkauskaitė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija III I Eglė Danielienė 
Adris Beinakaraitis Marijampolės marijonų gimnazija III II Audronė Gudauskienė
Nojus Skirkevičius Marijampolės marijonų gimnazija III II Audronė Gudauskienė
Rokas Migauskas Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija III III Eglė Danielienė
Gabija Liorentaitė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija III III Eglė Danielienė 
Domantas Grigaravičius Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija III III Eglė Danielienė
Juventa Merkelytė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija II I Daiva Noreikienė
Marius Lelešius Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija II II Eglė Danielienė 
Paulius Petrikaitis Marijampolės marijonų gimnazija II III Aušra Beinakaraitienė
Gustas Mickus Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija II IV (padėka) Daiva Noreikienė
Ieva Gudaitytė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija I I Daiva Noreikienė
Danielė Šalaševičiūtė Marijampolės marijonų gimnazija I II Audronė Gudauskienė
Adrija Jasaitytė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija I III Daiva Noreikienė
Ieva Lekeckaitė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija I IV (padėka) Asta Martinkienė
Anglų kalbos olimpiada 11/ III gimnazijos klasių mokiniams (2021-01-08)
Dalyvių skaičius Laimėtojo vardas, pavardė  Mokykla  Klasė  Laimėta vieta  Mokytojo vardas, pavardė 
    12 Agnė Žitkauskaitė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija III I Gintutė Galadauskienė
Evelina Bartišiūtė Marijampolės Sūduvos gimnazija III II Inga Jurčikonytė-Kaminskienė
Rokas Migauskas Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija III III Gintutė Galadauskienė
Kamilė Sajūtė Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija III III Odeta Žebrauskienė
ISTORIJA OLIMPIADA II-IV kl.  (2021-02-26)
Dalyvių skaičius Laimėtojo vardas, pavardė  Mokykla  Klasė  Laimėta vieta  Mokytojo vardas, pavardė 
  36 Darija Babrauskaitė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija IV I Vidmantas Žebrauskas
Gerda Šlyterytė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija IV II Rita Bobinienė
Aušra Meškelevičiūtė Marijampolės Sūduvos gimnazija IV III Vaida Pituškienė
Evaldas Paltanavičius Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija III I Vidmantas Žebrauskas
Ramunė Purytė Marijampolės Sūduvos gimnazija III II Saulius Pituška
Mantvydas Samsanavičius Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija III III Rasa Burinskienė
Dominykas Kumpys Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija III Padėka Vidmantas Žebrauskas
Juozas Kadusauskas Marijampolės marijonų gimnazija III Padėka Laima Grinkienė
Matas Maišiukas Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija I-II I Rita Bobinienė
Beata Almonaitytė Marijampolės marijonų gimnazija I-II II Jolita Karpavičienė
Tomas Blažiulionis Marijampolės Sūduvos gimnazija I-II III Greta Žukauskaitė
Jaunųjų filologų konkursas (2021-01-19) Šalies etapas
Dalyvių skaičius Laimėtojo vardas, pavardė  Mokykla  Klasė  Laimėta vieta  Mokytojo vardas, pavardė   
    10 Gabija Zdanytė Marijampolės Sūduvos gimnazija IV I Publicistikos ir esė sekcija Laimutė Kraukšlienė  
Austėja Naujokaitė Marijampolės Sūduvos gimnazija II I Vertimų sekcija (iš rusų kalbos) Virginija Gurevičienė  
Evelina Bartišiūtė Marijampolės Sūduvos gimnazija III I Vertimų sekcija (iš anglų kalbos) Virginija Gurevičienė, Inga Jurčikonytė-Kaminskienė   III
Agnė Šeškevičiūtė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija IV I Literatūros mokslo ir kritikos sekcija Regina Dilienė   III
Toma Saltonaitė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija IV I Literatūros mokslo ir kritikos sekcija Regina Dilienė  
Aura Žarnauskaitė Marijampolės Šv. Cecilijos  gimnazija II II Poezijos sekcija Daina Ciegienė  
Alvija Andriukaitytė Marijampolės Sūduvos gimnazija I II Vertimų sekcija (iš anglų kalbos) Daiva Bučinskienė, Inga Jurčikonytė-Kaminskienė  
Tomas Blažiulionis, Marijampolės Sūduvos gimnazija I II Vertimų sekcija (iš anglų kalbos) Daiva Bučinskienė, Inga Jurčikonytė-Kaminskienė  
Vaiva Tulickaitė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija IV II Publicistikos ir esė sekcija Regina Dilienė  
Austėja Mikalavičiūtė Marijampolės Sūduvos gimnazija II III Vertimų sekcija (iš anglų kalbos) Virginija Gurevičienė, Gintarė Matulevičienė  
Lietuvių kalbos olimpiada (2021-01-27) Šalies etapas
Dalyvių skaičius Laimėtojo vardas, pavardė  Mokykla  Klasė  Laimėta vieta  Mokytojo vardas, pavardė  Laimėta vieta
    14 Gustas Mickus Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija, II I Juozas Rožas II
Alvija Andriukaitytė Marijampolės Sūduvos gimnazija I II Daiva Bučinskienė  
Ugnė Milišauskaitė, Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija, II III Juozas Rožas  
Marius Danilevičius Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija, IV I Ingrida Žilinskienė II
Dovilė Lipnevičiūtė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija, III II Violeta Žebrauskienė  
Darija Babrauskaitė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija, IV III Juozas Rožas  
Meninio skaitymo konkursas (2021-01-29) Regioninis ir/ar šalies etapas
Dalyvių skaičius Laimėtojo vardas, pavardė  Mokykla  Klasė  Laimėta vieta  Mokytojo vardas, pavardė  Laimėta vieta
    17 Augustas Rimavičius Marijampolės marijonų gimnazija 6 I Zita Krukonienė II regione III šalies etape
Karina Juočytė Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija, Padovinio pagrindinio ugdymo skyrius 5 II Zenonas Meškelevičius  
Gabija Lapinskaitė Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija 5 III Ilona Martinaitienė  
Greta Svirupskytė Marijampolės Sūduvos gimnazija IV I Kristina Rudzevičienė II regione
Mantvydas Samsanavičius Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija III II Aušra Brusokienė  
Titas Mockevičius Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija I III Kristina Jasinskienė  
Tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konkursas (2021-02-11)
Dalyvių skaičius Laimėtojo vardas, pavardė  Mokykla  Klasė  Laimėta vieta  Mokytojo vardas, pavardė 
    15 Rugilė Petrukonytė Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija 6 I Irena Ūkelienė
Gytis Vizgirda Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla 5 I Gintarė Blazgienė
Laura Pečkauskaitė Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija 8 III Renata Stadulienė
Dailės olimpiada 9-12/I-IV klasių mokiniams (2021-02-23)
Dalyvių skaičius Laimėtojo vardas, pavardė  Mokykla  Klasė  Laimėta vieta  Mokytojo vardas, pavardė 
    7 Augustina Budžiulytė Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija IV I Jolita Bičkienė
Greta Korsakaitė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija III II Zita Kisielienė
Viktorija Jaškauskaitė Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija III III Asta Čebatorienė
Anglų kalbos konkursas 9-10/1/ II gimnazijos klasių mokiniams (2021-03-02)
Dalyvių skaičius Laimėtojo vardas, pavardė  Mokykla  Klasė  Laimėta vieta  Mokytojo vardas, pavardė 
    9 Akvilė Aleksaitė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija II I Aušra Kapsevičienė
Lukas Levulis Marijampolės šc. Cecilijos gimnazija I II Jolanta Leonavičienė
Justė Auštraitė Marijampolės marijonų gimnazija II III Raimonda Rudzinskienė
Vokiečių kalbos konkursas 8 klasių mokiniams (2021-02-03)
Dalyvių skaičius Laimėtojo vardas, pavardė  Mokykla  Klasė  Laimėta vieta  Mokytojo vardas, pavardė 
    4 Rugilė Neveckaitė Marijampolės marijonų gimnazija 8 I Inga Čeplikienė
Melita Mensonaitė Marijampolės marijonų gimnazija 8 II Inga Čeplikienė
Emilija Jonė Naumavičiūtė Marijampolės marijonų gimnazija 8 III Inga Čeplikienė
 
Ekonomikos ir verslo olimpiados REGIONINIS etapas  9-12 klasių mokiniams (2021-03-05)
Dalyvių skaičius Laimėtojo vardas, pavardė  Mokykla  Klasė  Laimėta vieta  Mokytojo vardas, pavardė 
2 Ignas Abramavičius Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija 11 II Živilė Myru
Maikas Mureika Marijampolės marijonų gimnazija 11 III Lina Mieldažytė
 
Filosofijos olimpiada 9-12/I-IV gimnazijos klasių mokiniams Šalies etapas
Dalyvių skaičius Laimėtojo vardas, pavardė  Mokykla  Klasė  Laimėta vieta  Mokytojo vardas, pavardė  Laimėta vieta
      Aurėja Daugėlaitė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija III Pateko į II turą Ilona Akelaitienė  
Nojus Savaikaitis Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija I Pateko į II turą Ilona Akelaitienė  
Viltautas Valiukevičius Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija I Pateko į II turą Ilona Akelaitienė  
Saulė Rūtelionytė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija I Pateko į II turą Ilona Akelaitienė II
Mantas Samsanavičius Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija 11 kl. Pateko į II turą Aušra Brusokienė  
 
Geografijos olimpiada 9-12/I-IV gimnazijos klasių mokiniams (2021-03-24) Šalies etapas 
Dalyvių skaičius Laimėtojo vardas, pavardė  Mokykla  Klasė  Laimėta vieta  Mokytojo vardas, pavardė  Laimėta vieta
      Marius Danilevičius Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija IV I Marija Paltanavičienė I
Arnas Šverčiauskas Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija II II Marija Paltanavičienė  
Deivydas Mickus Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija III III Marija Paltanavičienė  
 
Geografijos olimpiada 7-8 klasių mokiniams  (2021-04-19) Šalies etapas
Dalyvių skaičius Laimėtojo vardas, pavardė  Mokykla  Klasė  Laimėta vieta  Mokytojo vardas, pavardė  Laimėta vieta
  Jogailė Stankūnaitė Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija 7 klasė I Nijolė Birštonienė  
  Erikas Kėvelaitis Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija 8 klasė II Nijolė Birštonienė II
  Vilius Tiškevičius Marijampolės marijonų gimnazija 8 klasė III Laimutė Guogienė  
 
  BIOLOGIJA olimpiada 5-8 klasių mokiniams (2021-03-24)
Dalyvių skaičius     28 Laimėtojo vardas, pavardė  Mokykla  Klasė  Laimėta vieta  Mokytojo vardas, pavardė 
Gustė Žarnauskaitė Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija 6 I Jūratė Meškelevičienė
Mantas Stankūnas Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija 6 II Nijolė Birštonienė
Eglė Barčaitytė Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija 6 III Sigita Kukukienė
Gabija Andziulevičiūtė Marijampolės marijonų gimnazija 7 I Jūratė Barabanovienė
Gerda Stralkutė Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija 7 II Sigita Dzimijonienė
Vilius Aleknavičius Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija 7 III Onutė Venskūnaitė
Adriana Kurdeikaitė Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija 8 I Sigita Dzimijonienė
Elinga Rudzinskaitė Marijampolės marijonų gimnazija 8 II Jūratė Barabanovienė
Erikas Kėvelaitis Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija 8 II Aušrinė Motūzienė
Benita Lengvinaitė Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija 8 III Aurelė Taputienė
 
TECHNOLOGIJŲ OLIMPIADA 8-12/I-IV GIMNAZIJOS KLASIŲ MOKINIAMS Šalies etapas
Dalyvių skaičius/ dalyvavusių šalies etape skaičius Laimėtojo vardas, pavardė  Mokykla  Klasė  Laimėta vieta  Mokytojo vardas, pavardė  Laimėta vieta
  Šalies- 2   Smiltė Eidukevičiūtė Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija I Rūta Vaitonienė I
Viltė Klibaitė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija III Rūta Marčiulaitienė  
Scroll to Top